во врска со

Jinhua COMFORT VEHICLE.CO., LTD е една компанија може да се потпрат на и се наоѓа во Jinhua, провинција Жеџијанг, Кина, која ги заснова своите цели во зелена и моќ за заштеда на транспортот, а со тоа им даде на луѓето здрава и удобно возење чувство. На компанијата главно се произведуваат и продаваат различни видови на е-велосипеди, скутери мобилност, електрични инвалидски колички итн

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Пристигнување Производи

Partener


WhatsApp Online Chat !