за нас

Jinhua COMFORT VEHICLE.CO., LTD е една компанија може да се потпрат на и се наоѓа во Jinhua, провинција Жеџијанг, Кина, која ги заснова своите цели во зелена и моќ за заштеда на транспортот, а со тоа им даде на луѓето здрава и удобно возење чувство. На компанијата главно се произведуваат и продаваат различни видови на е-велосипеди, скутери мобилност, електрични инвалидски колички итн  
   Врз основа на нашиот развој и капацитет за производство, строга контрола на квалитетот, и богати искуства во извозот на различни пазари. Знаеме како да се нудат добар производ и добра услуга за увозници и дистрибутери во целиот свет. OEM / ODM и некои прилагодување услуга е достапна. И ние исто така може да обезбеди релевантни совети за нови клиенти, ако е потребно. 
   Jinhua COMFORT VEHICLE.CO., Ltd е секогаш во потрага по нови бизнис партнери каде во светот и да сте. Со сертификати на EN15194, CE, UL, ROHS на располагање за да ви увоз лесно во Европа или во секое место и да сте.
   Jinhua COMFORT VEHICLE.CO., LTD ви посакам добредојде со високо стручен кадар, сите со богато искуство во областа на електрични велосипеди и скутери мобилност.

2016041333995205WhatsApp Online Chat !