CF-003 - Кина Jinhua Comfort возила

CF-003

Краток опис:

Име: CF-003 Категорија: Бебе шетач Стандардна спецификација рамка: High-финиш алуминиумски легури 6061 Tube пречникот-60mm дебелина-3mm рачката: 6061 легура на алуминиум, Менувач: Shimano Интер-3 внатрешни менувачот центар на вентилаторот: 3 speedsChain клучен параметар тркало: алуминиумска легура сопирачки фронт: алуминиум легура диск кочници на двете тркала на задната сопирачка: Shimano ролери кочница информации пакет Рачна сопирачка: легура на алуминиум, лесно ракување страна и во количка и начини на три тркала тркала: ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име: CF-003
  Категорија: Количка за бебе

  стандардна спецификација

  рамка : High-финиш алуминиумски легури 6061
  Големина на цевка : дијаметар-60mm, дебелина 3мм-
  Се справи со : 6061 легура на алуминиум,
  Менувач : Shimano Интер-3 внатрешни менувачот центар
  брзина : 3 speedsChain

  клучни Параметар

  тркала : легура на алуминиум
  Предните сопирачки : Алуминиумска легура диск кочници на двете тркала
  Задните сопирачки : Shimano ролери кочница

  Информационен пакет

  Сопирачка за паркирање : Легура на алуминиум, лесно ракување страна и во количка и трицикл режими
  тркала : 16 "алуминиумски тркала, со двата предни тркала-отстранлив, една страна хаб со брзо ослободување

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !