CF1010 52V600W скутер електричен удар - Кина Jinhua Comfort возила

CF1010 52V600W скутер електричен удар

Краток опис:

Име: CF1010 52V600W scooterCategory електричен удар: scooterType Електричен удар: CF1010Price: $ 575 - 675Type: CF1010Specification: 10inch


детали за производот

Тагови производ

Име: CF1010 52V600W скутер електричен удар
Категорија: Електричен скутер удар
Тип: CF1010
Цена: $ 575 - 675
Тип: CF1010
Спецификација: 10inch


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Online Chat !