për

JINHUA Comfort VEHICLE.CO., LTD është një kompani që ju mund të mbështetet në dhe ajo është e vendosur në Jinhua, Provinca Zhejiang, Kinë, e cila bazon qëllimet e veta në të gjelbër dhe fuqia për të shpëtuar transportin dhe kështu të japin popullit një ndjenjë të shëndetshme dhe të rehatshme udhëtim. Kompania është kryesisht prodhimin dhe shitjen e llojeve të ndryshme të e-bikes, Scooters lëvizshmërisë, karrige me rrota elektrike etj

Lexo më shumë

Produkte Featured

Arrival Produkte

partener


WhatsApp Online Chat !