Rreth nesh

JINHUA Comfort VEHICLE.CO., LTD është një kompani që ju mund të mbështetet në dhe ajo është e vendosur në Jinhua, Provinca Zhejiang, Kinë, e cila bazon qëllimet e veta në të gjelbër dhe fuqia për të shpëtuar transportin dhe kështu të japin popullit një ndjenjë të shëndetshme dhe të rehatshme udhëtim. Kompania është kryesisht prodhimin dhe shitjen e llojeve të ndryshme të e-bikes, Scooters lëvizshmërisë, karrige me rrota elektrike etj  
   në bazë të zhvillimit dhe prodhimit tonë kapacitet, sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë, dhe përvoja e pasur në eksport në tregje të ndryshme. Ne e dimë se si për të ofruar produkt të mirë dhe shërbim të mirë për importuesit dhe shpërndarësit e gjithë bota. OEM / ODM dhe disa shërbim customization është në dispozicion. Dhe ne mund të japin këshilla lidhur me çështjen për shfrytëzues të ri nëse është e nevojshme. 
   JINHUA Comfort VEHICLE.CO., LTD është gjithmonë në kërkim të partnerëve të biznesit të ri kudo në botë ju jeni. Me vërtetimin e EN15194, CE, UL, RoHS në dispozicion për të ju lejojnë të importojë të lehtë në Evropë apo në çdo vend që ju jeni.
   JINHUA Comfort VEHICLE.CO., LTD ju mirëpresim me staf shumë të specializuara, të gjithë me përvojë të pasur në fushën e Bikes elektrike dhe Scooters mobilitetit.

2016041333995205WhatsApp Online Chat !