CF-003 - China Jinhua Comfort Automjeteve

CF-003

Përshkrim i shkurtër:

Emri: CF-003 Kategoria: Baby endacak Standard Specifikimet Frame: High-fund aliazh alumini 6061 Tube Madhësia: diametër-60mm, trashësi-3mm Handle: 6061 aliazh alumini, Gear: Shimano Inter-3 brendshme gear hub Speed: 3 speedsChain Key Parametri wheel: alumini aliazh frenat e përparme: aliazh alumini frenat disk në të dy rrotat e pasme frenave: Shimano frenave rul information Paketa Parking frenave: aliazh alumini, operacion dorë të lehtë në të dy rrota endacak dhe mënyrat biçikletë me tri rrota: ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri: CF-003
  Kategoria: baby endacak

  Specifikimet standard

  Frame : High-fund aliazh alumini 6061
  Madhësia Tube : diameter-60mm, trashësi-3mm
  Handle : 6061 aliazh alumini,
  Gear : Shimano ndër-3 shpërndarës brendshme ingranazh
  Speed : 3 speedsChain

  Parametri Key

  wheel : aliazh alumini
  Frenat Front : aliazh alumini frenat disk në të dy rrota
  Frenave Rear : Shimano frenave rul

  informacion Paketa

  Parking frenave : Aliazh alumini, operacion i lehtë të dorës në të dy endacak dhe biçikletë me tri rrota modes
  rrota : 16 "alumini rrota aliazh, dy para rrota-lëvizshëm, qendër e vetme krah me lirim të shpejtë

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !