CF-TDB01Z Electric Bike for Women - China Jinhua Comfort Vehicle

CF-TDB01Z Electric Bike për Gratë

Përshkrim i shkurtër:

Emri: CF-TDB01Z Electric Bike për Grave Kategoria: 700C Europan E-bike Lloji: CF-TDB01Z Price: $ 585 Lloji: CF-TDB01Z Specifikimet: 700C (28inch) Standard Specifikimet Motor: Brushless 36V / 250W nga 8FUN Bateria: 36V10AH / Li -Polymer Fork: Suntour Brake rregullueshme Fork: front Front Tektro Disc / rear Tektro Brake V-frena levë: Tektro Brake levë me zile Handle Bar / Stem: ZOOM Marka Seat post: foldable ose Pezullimi Gears: Shimano 6-7 marshin e shpejtësisë. Dritë: dritë LED dhe tailli ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri: CF-TDB01Z Electric Bike për Grave
  Kategoria: 700C Europan E-bike
  Lloji: CF-TDB01Z
  Price: $ 585
  Lloji: CF-TDB01Z
  Specifikimet: 700C (28inch)

  Specifikimet standard

  motor : Brushless 36V / 250W nga 8FUN
  Battery : 36V10AH / Li-Polymer
  pirun : Suntour Fork rregullueshme
  frena : përparme përparmë Tektro Disk / pasme Tektro V-frenave
  Brake levë : Tektro Brake levë me zile
  Handle Bar / Stem : ZOOM Markë
  Seat pas : palosshme ose Suspension
  Gears : Shimano 6-7 shpejtësi ingranazhet.
  të lehta : dritë LED dhe dritë e pasme
  Dimension i gomave : Kenda 700C × 40
  baltëprirës : baltëprirës PVC

  Parametri Key

  Frame : 6061 # Aliazh alumini
  Shpejtësia maksimale : 25-30km / h
  Makinës në distancë : > 50kms
  Koha tarifimit : 4-6H
  Koha në dispozicion ngarkuar : më shumë se 500times
  Këmbës Ndihmës Sistemit : 1: 1
  Ekran Multi-funksion në bar të trajtojë : me shpejtësi PAS 3 nivel, pushtet on / off switch
  Loading : 120KGS

  informacion Paketa

  Madhësia Carton : 148 * 26 * 74cm
  Container ngarkim : 20 "96pcs FCL / 40" 220pcs HCL
  Pesha : 27kgs NW / 31.5kgs GW

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !