CF-TDB07Z Electric Mountain Bike - China Jinhua Comfort Automjeteve

CF-TDB07Z Electric Bike Mountain

Përshkrim i shkurtër:

Emri: CF-TDB07Z Electric Mountain Bike Category: 700C Europan E-bike Lloji: CF-TDB07Z Price: $ 719 Lloji: CF-TDB07Z Specifikimet: 700C (28inch) Standard Specifikimet Frame: 6061 # aliazh alumini Motor: 36V500W 700C BPM brushless motor pasme Bateria: 36V10.4Ah / Li-Polymer bateri ngarkues: 110-240V me CE Euro standard plug Display: 36V LCD-ekran Brake Llozi: ZOOM frenave hidraulike Brakes levë: Front Disc / rear Disc Brake Fork: 700C SUNTOUR NEX aliazh alumini me pezullim dhe lo ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri: CF-TDB07Z Electric Bike Mountain
  Kategoria: 700C Europan E-bike
  Lloji: CF-TDB07Z
  Price: $ 719
  Lloji: CF-TDB07Z
  Specifikimet: 700C (28inch)

  Specifikimet standard

  Frame : 6061 # Aliazh alumini
  motor : 36V500W 700C BPM brushless motor pasme
  Battery : bateri 36V10.4Ah / Li-Polymer
  mbushës : 110-240V me CE Euro plug Standard
  ekran : 36V LCD-ekran
  Brake Llozi : ZOOM hidraulike levë frenave
  brakes : Disc Front / rear Brake Disc
  pirun : 700C SUNTOUR NEX aliazh alumini me pezullimin dhe funksion bllokohet
  Trajtuar bar / rrjedhin : ZOOM Alum Alloy Handle bar, lirimin Fast Handle Stem
  Gears : Shimano 7 shpejtësi
  Saddle : Velo 6105 shalë rehatshme
  Post shalë : Pezullimi / foldable
  jap e marr : VP
  cranks : 48T Alum aliazh cranks
  rims : aliazh double-mur rim / spokes Stainless
  Dimension i gomave : Kenda 700 * 38c
  Front / dritë e pasme : ROXEO / DFH dritë front / dritë bateri
  baltëprirës : 700C PVC baltëprirës
  Lock : Me Normal Lock
  PAS / Mbyt : në dispozicion

  Parametri Key

  Shpejtësia maksimale : 25-30km / h (më pak se 25 km / h për BE-në)
  Makinës në distancë : më shumë se 50kms
  Koha tarifimit : 4-6H
  Tensionit Input i ngarkuesin : AC110V-240V
  Koha në dispozicion ngarkuar : > = 500times
  Këmbës Ndihmës Sistemit : 1/1
  Loading : 120KGS

  informacion Paketa

  Madhësia Carton : 145 * 26 * 90cm
  Container ngarkim : 20 "80pcs FCL / 40" 170pcs FCL
  Pesha : 28kgs NW / 32kgs GW

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !