CF-TDN03Z 20inch Electric Cargo Bike - China Jinhua Comfort Vehicle

CF-TDN03Z 20inch Electric Cargo Bike

Përshkrim i shkurtër:

Emri: CF-TDN03Z 20inch Electric Bike Cargo Category: Model New Item Nr .: N007 Lloji: CF-TDN03Z Lloji: CF-TDN03Z Specifikimet: 20inch Standard Specifikimet Frame: 6061 # aliazh alumini Motor: 48V / 350W 20inch AIKEMA rear motor Battery: 48V13AH / Li-Polymer nga Samsung dhe varg mund të jetë 80 km ngarkues: nga SANS me Izraelin plug Controller: 48V22A nga Lishui Afisho: 36V LED i papërshkueshëm nga uji 790 Brake ekran Llozi: Tektro Markë Brakes: front / rear Tektro Mekanike Disk frenave Fork: A. ..


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri: CF-TDN03Z 20inch Electric Bike Cargo
  Category: Model New
  Item Nr .: N007
  Lloji: CF-TDN03Z
  Lloji: CF-TDN03Z
  Specifikimet: 20inch

  Specifikimet standard

  Frame : 6061 # Aliazh alumini
  motor : 48V / 350W 20inch motor AIKEMA pasme
  Battery : 48V13AH / Li-Polymer nga Samsung dhe varg mund të jetë 80 km
  mbushës : Nga SANS me Izraelin plug
  kontrollues : 48V22A nga Lishui
  ekran : 36V LED ekran 790 papërshkueshëm nga uji
  Brake Llozi : Tektro Markë
  brakes : front / rear frenave Tektro Mekanike Disc
  pirun : pirun alumini
  Trajtuar bar / rrjedhin : Aliazh alumini foldable
  Gears : Shimano 6 ingranazhet shpejtësi.
  Saddle : Brown / Standard
  Post shalë : palosshme ose Suspension
  Dimension i gomave : Kenda 20 "× 2.125
  të lehta : dritë LED dhe dritë e pasme
  baltëprirës : baltëprirës plastike PVC
  Alarm : me alarm

  Parametri Key

  max speed : 25-30km / h (<25 km / h për BE-në)
  lëvizëse distancën : > 60kms
  akuzuar kohë : 4-6H
  Tensionit Input i ngarkuesin : AC110V-240V
  në dispozicion koha e ngarkuar : > = 500times
  Këmbës Ndihmës Sistemit : 1/1
  Ekran Multi-funksion në bar të trajtojë : me shpejtësi PAS 3 nivel, pushtet on / off switch
  Loading : 200Kgs

  informacion Paketa

  Madhësia Carton : 184 * 26 * 90cm
  Container ngarkim : 20 "65pcs FCL / 40" 150pcs FCL
  Pesha : 28kgs NW / 32kgs GW

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !